Objednávka eKnih

Objednat knihy můžete jednotlivě, nebo celý balíček za zvýhodněnou cenu

Krok ①

 

Vyplňte vaše údaje

 

Krok ②

Ve formuláři zatrhněte položky, dle vlastního výběru - jednotlivé eknihy nebo výhodný balíček

Pokyny k platbě

Objednané zboží můžete uhradit platební kartou nebo prostřednictvím platební brány The Pay přímo z vašeho účtu. Výhodou této formy platby je okamžitý převod, díky němuž vám knihy přistanou do vaší knihovny téměř okamžitě.

ThePay – Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba, Bitcoin

Lenka Kulhánková
Při čtení knihy Nic než život mi jednoduše běhal mráz po zádech. Netvrdím, že jsem nečetla nic lepšího nebo strašidelnějšího. Ale povídka Aspekty reality mě hluboce zasáhla a Otova vize alternativního světa byla natolik přesvědčivá, že i po více než půl roce od jejího přečtení mi zůstala v hlavě. Tak hluboko se jeho příběhy dokážou zavrtat pod kůži.

Michal Cílek
Představivost Oty Nechvátala nezná mezí a je úžasné, jak dokonale pomocí slov dokáže svou vizi zmaterializovat. Je neuvěřitelné, jak vás bez zbytečného plýtvání slovy dokáže vtáhnout do prostředí svých šílených příběhů s gradujícím dějem a nečekaným vyvrcholením příběhu. A je to jízda. To vám tedy povím. Pro dlouhé zimní večery můžu jedině doporučit.

Irena Nováková
Přečetl jsem si sbírku povídek Nic než život a naprosto mě fascinovala. Pokud bych měla vybrat jednu věc, zmíním povídku "Poločas rozpadu". Je to až filmové vylíční úseku života jedné ženy. Navíc mě zaujalo, že některé formulace jsou vytvořeny trefně z ženského pohledu na život. Několik dějových linií se zde prolíná a ukazuje události z pohledu různých postav a v různých situacích. Pro mě je to wow.

Marika Csiszári
Povídky pana Nechvátala se čtou skvěle. Jsou úžasně jazykově vybroušené a dokážou vtáhnout do děje, což mě fasicnuje. Sama zkouším psát a jeho styl je přesně to, jak chci psát já. Poslala jsem mu svou povídku, i když jsem nevěřila, že by se jí nějak zabýval. Proto mě překvapilo, když mi odepsal, že by povídku chtěl zařadit do připravované sbírky Sedmero podobenství lásky a požádal mě, ještě o další. A mě napadla povídka tak trochu navazující na jeho připravovaný román 1959 - Deváté přikázání, jehož ukázku jsem objevila na konci knihy 1958 - Pohor. I když mě toto téma zajímá, jsem přesvědčená, že bez jeho pomoci bych se ke zdárnému konci nedopracovala.